*** Hotel U Dvou zlatých klíčů ubytování Praha 1

Hotel Praha 1 U Dvou zlatých klíčů Ubytování Hotel U dvou zlatých klíčů Praha:
Nabízíme Vám ubytování v samém centru Prahy, v hotelu "U dvou zlatých klíčů", v domě středověkého původu s dochovaným původním sklepením. Dům je zařazen do skupiny zvláštních kulturních památek Prahy.

Hotel U dvou zlatých klíčů Praha ubytování:
K ubytování zde slouží prostorné a klidné pokoje s celkovou kapacitou 46 lůžek v jednolůžkových, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Dále 3lůžkový a 4lůžkový podkrovní apartmán s vlastní kuchyňkou. Pokoje jsou k dispozici od 14:00 v den ubytování a při ukončení pobytu je nutno pokoj uvolnit do 11:00. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, barevnou televizí se satelitním příjmem. V pokojích je možnost přistýlky.

Ubytování v centru Prahy U dvou zlatých klíčů hotel Apartmá:
Nově postavené prostorné apartmány s výhledem na secesní střechy domu jsou zařízené a vybavené koupelnou s vanou a toaletou, televizí se satelitním příjmem a vlastní kuchyňkou. Kuchyň je zařízena vařičem, ledničkou. Úložný prostor nabízí vstupní hala apartmánu. Možnost přistýlky.

U dvou zlatých klíčů ubytování hotel Praha stravování:
Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování a je podávána formou bufetových stolů od 7:30 do 10:00 v hotelové snídarně. V okolí se nachází mnoho obchodů, barů, restaurací a kaváren. Na přání hosta lze zajistit stravování v některé z blízkých restaurací.

Praha Hotel ubytování U dvou zlatých klíčů služby:
Služby recepce fungují 24 hodin denně : poskytování veškerých informací, internet zdarma, možnost uložit si cenné věci do trezoru,telefon, fax, kopírování, půjčování žehliček, fénů a rychlovarných konvic. Obstarání vstupenek na různé kulturní, společenské a sportovní akce, zajištění i individuálních akcí, taxi. Hotel nemá vlastní parkoviště. Možnost parkování je na hlídaných parkovištích přibližně 200 m od hotelu, osobní vozy lze zaparkovat i na ulici v placené zóně městské části Praha 1 a v přilehlých ulicích.

Dovolená Praha ubytování hotel U dvou Zlatých klíčů okolí:
Hotel U dvou zlatých klíčů se nachází v samém centru hlavního města v blízkosti tramvajových zastávek a stanice metra B Národní třída. Z hotelu jsou pěšky snadno dostupné lokality jako Václavské náměstí (Národní muzeum a socha Sv. Václava), Staroměstské náměstí s Orlojem nebo Národní divadlo (5 min), kde už je to jen kousek k Vltavě, kde si můžete vypůjčit lodičky nebo se svést lodí třeba k pražské ZOO, Národní třída – pěší zóna (2 min), Karlovo náměstí (3 min) nedaleko odtud je botanická zahrada, Karlův most (10 min), Malá strana (20 min), Hradčany – Pražský Hrad, Zlatá ulička, chrám Sv.Víta (30 min) a další turisticky zajímavé cíle.
Hotel Praha 1 U Dvou zlatých klíčů - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 1 U Dvou zlatých klíčů - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 1 U Dvou zlatých klíčů -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 1 U Dvou zlatých klíčů -  je k dispozici letní terasaHotel Praha 1 U Dvou zlatých klíčů - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 1 U Dvou zlatých klíčů - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 1 U Dvou zlatých klíčů - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 1 U Dvou zlatých klíčů - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 1 U Dvou zlatých klíčů - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 1 U Dvou zlatých klíčů - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 1 U Dvou zlatých klíčů - na pokojích je telefon