*** Hotel U Dvou zlatych klicu ubytovanie Praha 1

Hotel Praha 1 U Dvou zlatych klicu Ponúkame Vám ubytovanie v samom centre Prahy, v hoteli "U dvoch zlatých kľúčov", v dome stredovekého pôvodu s dochovaným pôvodnym sklepením. Dom je zaradený do skupiny zvláštnych kultúrnych pamiatok Prahy.

Hotel U dvou zlatých klíčů Praha ubytovanie:
Prostorné a pokojné izby s celkovou kapacitou 46 lôžok v jednolôžkových, dvoch, troch a štvorlôžkových izbách. Ďalej 3 a 4postelový podkrovný apartmán s vlastnou kuchyňou. Izby sú k dispozícii od 14:00 v deň ubytovania a pri ukončenia pobytu je potrebné izby uvoľniť do 11:00 h. Izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou, TV so satelitným príjmom. V izbách je možnosť prístelky.

Ubytovanie v centre Prahy U dvou zlatých klíčů apartmán:
Novo postavené priestranné apartmány s výhľadom na secesné strechy domu sú zariadené a vybavené kúpeľňou s vaňou a toaletou, TV se satelitním príjmom, vlastná kuchynka. Kuchyňa je vybavená varičom, chladničkou. Úložný priestor ponúka vstupná hala apartmánu. Možnosť prístelky.

U dvou zlatých klíčů ubytovanie hotel v Prahe stravovanie:
Raňajky sú zahrnuté v cene ubytovania a sú podávané formou bufetových stolov od 7:30 do 10:00 v hotelovej jedálni. V okolí sa nachádza mnoho obchodov, barov, reštaurácií a kaviarní. Na želanie hostí je možné zabezpečiť stravovanie v niektorej z blízkych reštaurácií.

Praha Hotel ubytovanie U dvou zlatých klíčů služby:
Služby recepcie 24 hodín denne: informácie, internet zdarma, možnosť uložiť si cenné veci do trezoru, telefón, fax, kopírovanie, požičiavanie žehličiek, fénu a rychlovarnej kanvice. Obstaranie vstupeniek na rôzne kultúrne, spoločenské a športové akcie, zabezpečenie individuálnych akcií, taxíkov. Hotel nemá vlastné parkovisko. Možnosť parkovania je na strážených parkoviskách približne 200 m od hotela, osobné vozne možno zaparkovať aj na ulici v platenej zóne mestskej časti Praha 1 av priľahlých uliciach.

Dovolenka v Prahe ubytovanie hotel U dvoch zlatých kľúčov okolie:
Hotel U dvou zlatých klíčů sa nachádza v samom centre hlavného mesta v blízkosti električkových zastávok a stanice metra B Národní třída. Z hotela sú pešo ľahko dostupné lokality ako Václavské námestie (Národné múzeum a socha Sv. Václava), Staromestské námestie s orlojom alebo Národné divadlo (5 min), kde už je to len kúsok k Vltave, kde si môžete požičať lodičky alebo sa zviesť loďou až k pražskej ZOO, Národná trieda - pešia zóna (2 min), Karlovo námestie (3 min) neďaleko odtiaľ je botanická záhrada, Karlov most (10 min), Malá strana (20 min), Hradčany - Pražský hrad, Zlatá ulička, chrám Sv.Víta (30 min) a iné turisticky zaujímavé ciele.
Hotel Praha 1 U Dvou zlatych klicu - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Praha 1 U Dvou zlatych klicu - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Praha 1 U Dvou zlatych klicu - možnosť pripojenia na internetHotel Praha 1 U Dvou zlatych klicu - k dispozícii letná terasaHotel Praha 1 U Dvou zlatych klicu - akceptuje creditné karty VISAHotel Praha 1 U Dvou zlatych klicu - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Praha 1 U Dvou zlatych klicu - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Praha 1 U Dvou zlatych klicu - Iybz sú vybavené televízoromHotel Praha 1 U Dvou zlatych klicu - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Praha 1 U Dvou zlatych klicu - Izby s vlastnou toaletouHotel Praha 1 U Dvou zlatych klicu - v izbach je telefon